TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 358 db állás

Account Receivables/ Controll Analyst Specialista

(Veresegyház- céges buszjáratok közlekednek Budapest Örs vezér tér és Újpest Központtól)

Hivatkozási szám AG-2400

1400 főt foglalkoztató, amerikai hátterű multinacionális gyártó partnerünk magyarországi globális operációs központja részére keresünk Account Receivables területre munkatársakat

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Vevői adatbázis kezelés, új vevők létrehozása az ERP rendszerben
  • Számla készités Oracle rendszerben, a számviteli szabályoknak megfelelően
  • Adatbázis kezelés, HR csapattal történő folyamatos egyeztetés a megfelelő dolgozói könyvelési kódok érdekében
  • Számla nyomtatás, postázás
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, folyamatos egyeztetés a kintlévőségekkel kapcsolatosan
  • Zárási feladatokban részvétel

Elvárások:

  • Jó kommunikáció készség szóban és írásban
  • Aktív MS office felhasználói ismeretek (főként Excel)
  • Angol nyelv ismerete középfokú szinten
  • Számviteli ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kiváló és szakmailag elhivatott csapat
  • Hosszú távú karrierút vállalaton belül
  • Vállalati buszok (Örs vezér térről vagy Újpest Városkaputól (30 perces menetidő)