Az összes ajánlatunk: 353 db állás

Autóipari alkatrész összeszerelő

(Győrladamér, Győr-Moson-Sopron megye)

hivatkozási szám: BB-283

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari partnercégünk részére keresünk könnyű fizikai munkára munkatársakat! Jelentkezéseket elsősorban az alábbi településekről várunk: Győr, Győrújfalu, Győrzámoly, Győrladamér, Dunaszeg, Dunaszentpál, Ásványráró, Hédervár, Darnózseli

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • autóipari alkatrészek (napvédő és panoráma tetők, valamint csomagtér-rolók) összeszerelése

Elvárások:

  • 2-3 műszakos munkarend vállalása
  • befejezett általános iskolai tanulmányok
  • próbamunkán, interjún elért sikeres eredmény
  • jó látás, kézügyesség
  • megbízhatóság
  • egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • biztos, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • kiemelkedő jövedelem
  • kiemelkedő cafetéria
  • munkába járás térítése 100%-ban
  • igény esetén szálláslehetőség biztosított