TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 547 db állás

Autóipari munkatárs

(Győr)

Hivatkozási szám CD-4489

Szeretnél jó munkahelyi környezetben dolgozni, ahol fontos a munkahelyi megbecsülés és magas az alapbér? Rendelkezel autóipari tapasztalattal? Esetleg, pályakezdő vagy? Akkor nálunk a helyed! Jelentkezz most! Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat: összeszerelő operátor, présgépkezelő technikus, raktáros

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Nehézgépipari és személygépjárművek alkatrészeinek összeszerelése
  • Kézi és gépi összeszerelési feladatok elvégzése a munkautasítások alapján
  • A vállalati minőségpolitika, minőségügyi előírások követése
  • Az egymásra épülő munkafolyamatok megismerése
  • A munka során használt alkatrészek, anyagok minőség-ellenőrzése
  • Gépkezelés, raktározás

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Előnyt jelent: fém- vagy autóipari területen vagy termelő cégnél szerzett, gyártási környezetben, szerelésben, gépkezelésben, raktározásban szerzett tapasztalat
  • Jó kézügyesség, gyors, önálló munkavégzés
  • 1-2-3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Kiemelkedő havi bér és 10%-os mozgóbér
  • 1 műszak esetén nettó 205.000 Ft-tól
  • 2 műszak esetén nettó 234.000 Ft-tól
  • 3 műszak esetén nettó 250.000 Ft-tól
  • Cafeteria rendszer: éves br. 403.500 Ft
  • Kedvezményes meleg étkezési lehetőség helyben (500 HUF / adag)
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz- és vonatbérlet esetén 100%-ban
  • Kiemelkedő vállalati sportolási és szociális juttatási csomag
  • Biztos, stabil munkahely