Az összes ajánlatunk: 348 db állás

Autóipari összeszerelő, CNC gépkezelő,raktáros

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

hivatkozási szám: TD-192

Multinacionális győri autóipari partnercégünk termelésének növekedése miatt az alábbi pozíciókba keresünk munkatársakat: - összeszerelő operátor (2 és 3 műszak) bruttó 230.000 Ft alapbér - CNC gépkezelő (12 órás; 3+3 folyamatos munkarend) bruttó 257.000 Ft alapbér - raktáros (3 műszak) bruttó 240.000 Ft alapbér

Feladatok:

  • Futóművek és hajtóművek összeszerelése mezőgazdasági és építőipari nehéz gépjárművek számára

Elvárások:

  • Elvárások:
  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Raktáros pozíció esetén OKJ targoncavezetői engedély (3324, 3312, 3313 típus)
  • CNC gépkezelő pozíció esetén fémipari végzettség
  • Tesztíráson, gyárlátogatáson való részvétel
  • Előnyt jelent:
  • Fém- vagy autóipari területen vagy termelő cégnél szerzett tapasztalat
  • szakmunkás végzettség

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül az alábbiakat biztosítunk:
  • túlórapótlék, mozgó bér, munkába járás térítése (100 % tömegközlekedés esetén)
  • kiemelkedő cafetéria rendszer: nettó 25.000 Ft
  • kedvezményes étkezési lehetőség, szociális juttatási csomag
  • biztos, stabil munkahely