TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 556 db állás

Automatizált gyártósori technikus

(Zalaegerszeg)

Hivatkozási szám NF-4700

Zalaegerszegi multinacionális gyártó partnerünkhöz bővülés miatt keresünk MÉRNÖKSÉGI TECHNIKUS munkatársakat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Automata berendezések tervszerű megelőző karbantartása, a meghibásodott egységek javítása,
  • Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása a berendezésen,
  • A gépekhez tartozó karbantartási, és technológiai dokumentációk pontos vezetése,
  • A felmerülő műszaki és minőségi problémák azonnali megoldása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelési műszakvezetővel,
  • A gyártósorért felelős mérnök utasításainak pontos végrehajtása,
  • ISO szabványok, belső utasítások előírásainak betartása,

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (preferált: gépésztechnikus, mechatronikai technikus, elektrotechnikus)
  • 4 műszakos munkarend vállalása
  • Előnyt jelent:
  • - hasonló területen szerzett tapasztalat
  • - angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felüli juttatások
  • Professzionális, modern munkakörnyezet;
  • Szakmai fejlődési lehetőség;
  • Jó hangulat, összetartó csapat