Az összes ajánlatunk: 270 db állás

B2B értékesítés támogató specialista

(Budaörs )

hivatkozási szám: KA-674

Megbízónk a jelöléstechnika kiemelkedő hazai képviselője. Tevékenységükkel teljes körű szolgáltatást nyújtanak közel 800 partnerüknek, lefedve ezzel a gyártó szegmens egészét, az élelmiszeripartól kezdődően a gyógyszer-, elektronikai-, agrár-, háztartási vegyiparon át a fémiparig. A folyamatos és maximális vevői elégedettség biztosítása a vállalat által értékesített, szállított és gondozott berendezések megbízható működésén és a kiváló szerviz kiszolgálásán alapul. Szakmai fejlődésük és bővülésük biztosítására keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • telefonos kapcsolatfelvétel potenciális vevőkkel (hideg hívások) meglévő adatbázis alapján B2B területen – lead generálás és gondozás
  • emailes és telefonos kampányok (pl. új termék bevezetés) megvalósításában történő aktív részvétel
  • CRM rendszer használata - ügyfél adatbázis karbantartása, frissítése, bővítése
  • SAP vállalatirányítási rendszer használata
  • szoros együttműködés a társosztályokkal (értékesítés, beszerzés, szerviz, stb.)
  • napi tevékenységgel kapcsolatos beszámolók készítése

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • néhány éves szakmai tapasztalat, értékesítést támogató / piackutató / telefonos értékesítői pozíciókban
  • MS Office magabiztos használata (különösen Excel)
  • vállalatirányítási rendszer ismerete (pl. SAP) előnyt jelent
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készségek
  • analitikus gondolkodásmód
  • megbízható, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy családias hangulatú vállalatnál
  • laptop, mobiltelefon
  • rendszeres szakmai képzések
  • alapbéren felüli juttatások - cafeteria
  • bejárási támogatás (BKV bérlet / gépkocsi költségtérítés)