TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 432 db állás

Berendezés szerelő

(Kunszentmiklós)

Hivatkozási szám BS-973

1 műszakban, kiszámítható munkaidőben dolgoznál? Kunszentmiklóson megteheted!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Elektromos szekrények összeszerelése
  • Alkatrészek összeállítása, szerelése kézi és levegős szerszámokkal

Elvárások:

  • Autószerelő, lakatos, elektroműszerész végzettség előny
  • Összeszerelési tapasztalat
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Műszaki rajzolvasás

Amit kínálunk:

  • Napi 8 órás munkavégzés
  • 1 műszakos munkarend
  • Bejelentett munkaviszony
  • Határozatlan idejű szerződés (3 hónap próbaidő)
  • Nagyvállalati, de családias légkör
  • Komoly betanítás és folyamatos mentorálás
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • INGYENES szálláslehetőség távolról érkező munkavállalóknak
  • 13. havi fizetés
  • Havi bónusz és Cafeteria