Villamosberendezés szerelő
Dunavecse

Dolgozz az új dunavecsei Okosgyárban! Hivatkozási szám WHC0170

Dunavecse Vissza Villamosberendezés szerelő Dolgozz az új dunavecsei Okosgyárban! Hivatkozási szám WHC0170

Dunavecsei partnercégünkhöz keresünk VILLAMOSBERENDEZÉS SZERELŐKET több műszakos munkarendbe!

Feladatok

  • Elektromos szekrények összeszerelése
  • Alkatrészek összeállítása, szerelése kézi és levegős szerszámokkal

Elvárások

  • Lakatos / elektroműszerész / autószerelő végzettség
  • Releváns szerelői tapasztalat
  • Számítástechnikai alapismeretek
  • Műszaki rajzolvasás

Ajánlatunk

  • Kiemelkedő alapbér+cafetéria már az ELSŐ naptól kezdve
  • Havi bónusz és év végi jutalom
  • Műszakpótlék
  • 2 műszakos munkarend
  • Munkaruha biztosítása
  • Biztonságos munkakörnyezet
  • TELJES utazási támogatás autóval történő munkába járás esetén
  • Ingyenes céges buszjárat a következő településekről: Rácalmás, Dunaújváros, Szalkszentmárton, Tass, Szabadszállás, Kunszentmiklós, Solt