TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

Bérszámfejtő és pénzügyi specialista

(Törökbálint)

Hivatkozási szám FG-2453

Megbízónk svájci tulajdonú, Európában és a CIS régióban 24 kirendeltséggel működő, prémium minőségű szerszámgépeket, termelő berendezéseket és az ezekhez kapcsolódó teljes körű szerviz szolgáltatásokat értékesítő vállalat. Komplex, kihívásokkal teli munkakörbe keressük új munkatársukat, törökbálinti központjukba.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Beérkező számlák kezelése
  • Számlázási feladatok ellátása
  • Könyvelés előkészítése, kapcsolattartás a könyvelő kollégával
  • Havi és éves zárásokban való részvétel
  • Banki kapcsolattartás, bankszámla és házipénztár kezelése
  • Bérszámfejtési feladatok ellátása (15 fős munkavállalói létszám számára)
  • Szabadságok vezetése, rögzítése
  • Jelenléti ívek dokumentálása
  • Bejövő-kimenő postai küldemények kezelése, iktatása
  • Irodaszerek és kellékanyagok beszerzése

Elvárások:

  • Pénzügyi, vagy ahhoz kapcsolódó végzettség
  • Bérszámfejtői képesítés
  • Angol-vagy német nyelv magabiztos használata
  • 2-3 éves haszonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Előny: vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség, svájci háttérrel
  • Összetett, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása