TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Bérszámfejtő munkatárs (junior/senior)

(Budapest, XIII. kerület)

Hivatkozási szám RP-2577

Partnercégünk egy dinamikusan fejlődő számviteli, bérszámfejtési, könyvvizsgálói, adószakértői tevékenységet ellátó vállalat. Európa szerte magas minőségű szolgáltatásokat nyújtanak nemzetközi hátterű partnercégeiknek, Magyarországon piacvezető szerepet töltenek be. Folyamatos bővülésük kapcsán várjuk a leendő új kollégák jelentkezését!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • aktív részvétel nemzetközi ügyfelek bérszámfejtési folyamataiban
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos munkavállalói kérdések megválaszolása
  • beléptetési és kiléptetési feladatok ellátása
  • a bérszámfejtési csapat támogatása a béren kívüli juttatások ügyintézésében
  • payroll adatok gyűjtése és kalkulációk készítése (például túlórákra, betegszabadságokra vonatkozóan)
  • napi, heti, havi riportok készítése

Elvárások:

  • bér-, TB ügyintézői végzettség
  • senior pozícióhoz felsőfokú végzettség szükséges
  • bérszámfejtésben szerzett gyakorlati ismeretek
  • kommunikációs szintű, aktív angol nyelvtudás
  • magabiztos MS Office ismeretek (erős Excel tudás)
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, megbízható fejlődési lehetőség, tervezhető karrierúttal
  • folyamatos, modulokból álló szakmai képzések
  • alapbéren felüli juttatások (Cafeteria)
  • lakhatási támogatás Budapestre költöző munkavállalóknak
  • rendszeres közösségi események
  • modern munkakörnyezet, támogató infrastruktúrával
  • fiatal, rugalmas csapat