TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

Beszerzési gyakornok - Budapest, XIII. kerület

(Budapest, XIII.kerület )

Hivatkozási szám ZG-1484

Szeretnél már gyakornokként is egy hosszú távú, biztos munkát? Beszélsz angolul és szeretnéd ezt a mindennapjaidban használni? Szeretnél egy szuper csapatban dolgozni? XIII. kerületi multinacionális partnerünk számára keresünk hosszú távra gyakornokot.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Adminisztratív támogatás a beszerzés területén
  • Megrendelésekkel kapcsolatos ügyintézés
  • Elemzések és riportok készítése
  • Belső adatbázisok frissítése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel
  • Back Office feladatok ellátása

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Msc/Bsc képzésen, gazdasági területen
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (ezen felüli idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Erős analitikai készségek
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • SAP ismeret előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Előrelépési lehetőség
  • Ultramodern irodaház nemzetközi környezet
  • Munkaidőben frissítő ping-pong vagy csocsó bajnokság
  • Sportolási lehetőség irodaházon belül felszerelt konditerem
  • Kiemelkedő közösségi élet
  • Sulihoz illeszthető munkaidő
  • Szuper kávéházak és éttermek egy karnyújtásra