TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Beszerzési gyakornok - Oroszlány

(Oroszlány)

Hivatkozási szám ZS-2610

Partnerünk a világ legjelentősebb ultraszűrő víztisztító membránokat előállító gyára, ahol a létfontosságú víz újrahasznosítására koncentrálva rendszereket készítenek, mellyel tiszta vizet adnak a jövő generációinak.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a társosztályokkal és a termeléssel
  • A beszállítói csapat mindennapi munkájának támogatása
  • Reklamációkezelés (információk begyűjtése és a hibák javítása)
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Alapszintű műszaki rajz olvasás
  • Előny: az alábbi területeken folytatott tanulmányok: gépész, műszaki manager

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési lehetőség (később akár főállású pozíció)
  • Br. 1365 Ft-os órabér
  • Rugalmas munkaidő (hétfőtől péntekig min. 25 óra vállalása)
  • Teljesítménytől függően BÓNUSZ
  • Szuper csapat, jó fej vezető és különböző tréningeken való részvétel.