Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Beszerző

(Győr-Moson-Sopron megye nyugati része)

hivatkozási szám: FA-164

Magára ismer az alábbiakban? Szívügye a beszerzés, proaktív hozzáállással kutatja fel az új lehetőségeket, szívesen bonyolít le beszerzési tárgyalásokat? Amennyiben a fentiek Önt jellemzik, akár kevesebb-akár több tapasztalattal, most megtalálta a megfelelő pozíciót!

Feladatok:

  • nem-termelési anyagok, szolgáltatások beszerzése (marketing anyagok, épületüzemeltetési szolgáltatások, munkaruhák, stb.)
  • termeléshez kötődő anyag-, és alkatrész beszerzés
  • új beszállítók felkutatása, értékelése
  • riportok készítése
  • leltárban való részvétel
  • a folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • min. középszintű végzettség, preferáltan gazdasági, logisztikai területen
  • kiváló angol nyelvtudás
  • határozott fellépés, magabiztos, proaktív hozzáállás
  • precizitás, igényes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség, támogató munkahelyi környezet
  • stabilitás, kiszámíthatóság, dinamikusan bővülő vállalat