TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 430 db állás

Beszerző

(Csongrád megye)

Hivatkozási szám SV-2881

Jelenleg egy nagymértékű beruházással bővülő, gyártó, tervező és értékesítő Partnerünkhöz keresünk munkatársat BESZERZŐ pozícióban.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • Árajánlatok készítése,
  • Beszállítások ütemezése, lebonyolítása,
  • Reklamációkezelés,
  • Alap- és segédanyagok kezelése,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (műszaki/kereskedelmi)
  • MS Office rendszerismeretek, rendszerhasználat
  • Angol nyelv középfokú, folyékony használata (meetingek lebonyolításához, kapcsolattartáshoz)
  • Előny: ERP rendszerismeret

Amit kínálunk:

  • Kedvező alapbér,
  • Cafetéria ( SZÉP kártya/ Készpénz),
  • Képzési lehetőségek,
  • Teljesítményértékelés, jutalmak,
  • Utazási hozzájárulás,
  • Különböző rendezvényeken való részvétel (Családi napok),
  • Remek Csapat, szuper hangulat, együttműködés, rugalmas Vezetőség!