TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 337 db állás

Betanított fémipari munkás

(Győr, Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám KB-199

Győrben működő autóipari beszállító vállalathoz az alábbi pozícióba keresünk munkavállalókat: Betanított fémipari munkás

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • - öntvények tisztítása
  • - öntvények leszedése (Nehéz fizikai munka, 20-40 kg közötti öntvényekről van szó.)
  • - olvasztáshoz előkészítő tevékenységek
  • - olvasztáshoz szükséges berendezések kezelése
  • - ellenőrzési feladatok ellátása folyékony fém előállításnál

Elvárások:

  • - fémipari végzettség /8 általános iskolai végzettség/
  • - 12 órás munkarend vállalása
  • - egészségügyi alkalmasság, érvényes tüdőszűrő lelet
  • - munkaidőkeret vállalása
  • - győri vagy Győr környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • - kiemelt bérezés
  • - bónuszok
  • - műszakpótlék
  • - Cafetéria
  • - munkába járás támogatása