TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Betanított Gépkezelő Operátor

(Budapest, XIX. kerület)

Hivatkozási szám MG-661

Budapest XIX. kerületi partnerünk számára keresünk, Betanított Gépkezelő Operátor munkatársakat, több féle területre!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Félautomata vagy automata présgépek kezelése, kiszolgálása
  • Gépek kiszolgálása, félkész termékek felrakása, leszedése
  • Különböző munkafolyamatok ellátása a présüzemben
  • Minőség ellenőrzési feladatok elvégzése
  • Anyagmozgatási feladatok a termelésen belül

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Állómunka vállalása
  • Monotonitás tűrés
  • Kettő vagy három műszakos munkarend vállalása
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • Fix havibér + teljesítménybónusz + jelenléti bónusz + cafeteria
  • Emelt pótlékok
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Korrekt vezetők és kollégák
  • Betanulási időre járó fix bónusz
  • Munkaidő H-P: 06:00 - 14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00