TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

Betanított munka

(Marcali)

Hivatkozási szám SZ-1398

A WHC Személyzeti Szolgáltató Kft. marcali partnercége számára felvételt hirdet betanított munkás munkakörbe:

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • motortekercselés
  • öntvénytisztítás
  • rácsgyártás
  • ponthegesztés

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség, szakmunkásoknak a pozícióhoz megfelelő végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • önálló vagy csapatban való munkavégzés
  • szükség esetén túlóra vállalása
  • rugalmasság
  • változásokra és újdonságokra való nyitottság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés (alapbér, műszakpótlék, teljesítmény pótlék)
  • béren kívüli juttatások (Pl.: Szép Kártya)
  • extra bónuszok
  • ingyenes céges buszjárat
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • fiatalos csapat
  • professzionális háttér
  • továbbképzési lehetőségek
  • korszerű, tiszta munkakörnyezet