TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Bútorlap asztalos

(Szeged)

Hivatkozási szám JB-2548

Egyedi bútorgyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk bútorlap gyártásban, összeszerelésben tapasztalt kollégát. Ha nincs végzettséged, de dolgoztál már hasonló munkakörben: Jelentkezz bátran!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • bútorlapok méretre vágása
  • egyedi bútorgyártás
  • helyszíni szerelés
  • lapszabászat
  • beépíthető eszközök bútorlapba szerelése

Elvárások:

  • asztalos végzettség előny, de nem feltétel
  • próbanapon megfelelő munkavégzés
  • asztalos munkában szerzett tapasztalat
  • napi 8,5 óra munkavégzés (H-P: 7:30-16:00)
  • pozitív hozzáállás, dolgozni akarás

Amit kínálunk:

  • bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • családias légkör
  • alapbéren felüli teljesítménybér
  • utazástámogatás
  • munkavédelmi cipő biztosítása