TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

CNC gépkezelő

(Kecskemét)

Hivatkozási szám SH-288

Itt a nyár! Ha a hétvégéket a családdal vagy fesztiválozással szeretnéd tölteni, akkor megtaláltad az álommelót. Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzésre keresünk fiatalos csapatba, gyakorlott és betanított CNC Gépkezelő munkatársakat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • CNC megmunkáló gépek kezelése
  • Rendszeres minőség-ellenőrzés a gyártott darabokon
  • Szükség esetén beavatkozások (szerszámcsere, korrekciózás stb.)
  • Mérések és hozzá tartozó dokumentáció kitöltése

Elvárások:

  • Fémipari szakmunkás végzettség
  • Műszaki érzék
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk:

  • 3 műszakos munkarend (Hétfőtől péntekig történő munkavégzés)
  • Havi bruttó 270 - 300 000 Ft kereseti lehetőség
  • Nettó 20000 Ft Cafeteria juttatás
  • Prémium, bónusz
  • Céges buszjárat Nagykőrösről, Kiskunfélegyházáról
  • Fejlődési lehetőség, gyári környezet megismerése
  • Bejárási támogatás
  • Modern géppark, klimatizált üzem