TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 264 db állás

CO hegesztő

(Marcali)

Hivatkozási szám SZ-1689

A WHC Személyzeti Szolgáltató Kft. marcali partnercége számára felvételt hirdet CO hegesztő munkakörbe:

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Védőrácsok vázszerkezetének védőgázas hegesztése, a megadott specifikációk/méretek és utasítások alapján
  • A vonatkozó szabványok pontos betartása, rendszeres hegesztési tesztek végzése
  • Varratok előírás szerinti ellenőrzése, együttműködés a minőségbiztosítással
  • A munka és tűzvédelmi előírások betartása, valamint a munkahelyi rend fenntartása
  • A munkavégzéshez szükséges adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú hegesztői végzettség
  • Műszaki rajzolvasási ismeretek
  • Önálló és pontos munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás
  • Az előírt normaidőknek megfelelő teljesítmény elérése
  • Csapatban való munkavégzés
  • Kreativitás
  • Változásokra, újdonságokra való nyitottság
  • Rugalmasság
  • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és teljesítményprémium rendszer + 13. havi fizetés
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Professzionális háttér
  • Továbbképzési lehetõségek
  • Ingyenes céges buszjárat