TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 280 db állás

Compliance Coordinator

(Fót (Budapesttől 13 km) - céges buszjáratok indulnak Újpest központból és Örs vezér tértől)

Hivatkozási szám JG-1672

A világ vezető gyártó cégének fóti központjában rezgésdiagnosztikai és irányítástechnikai vezérlőrendszerek összeszerelésével foglalkoznak, melyet egyedi vevői megrendelések alapján készítenek el. A berendezéseket olaj- és gázipari létesítmények energiaellátására, illetve gáztranzit vezetékek nyomásfokozó kompresszor állomásainál alkalmazzák szerte a világban. Az erőforrások bővítésének köszönhetően több munkakör is megnyílt, így az alábbi pozícióra is várunk jelentkezőket!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • kapcsolattartás a vállalat beszállítóival, környezetvédelmi dokumentációk beszerzése
  • az adatgyűjtési folyamat nyomonkövetése és gyorsítása
  • adatok rendszerezése Excelben, riportok készítése
  • együttműködés az amerikai mérnökséggel és a beszerzéssel
  • együttműködés a begyűjtött dokumentációkat kezelő külsős céggel
  • munkavégzés SAP-val, az új modul tesztelésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (vegyész- vagy környezetmérnöki előnyt jelent)
  • folyékony angol nyelvtudás
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Microsoft Office haladó szintű ismerete (főleg Excel nagy mennyiségű adat rendszerezése, szűrők használata)
  • Előnyt jelent: SAP használatában való gyakorlat és a REACH és RoHS európai környezetvédelmi rendeletek ismerete

Amit kínálunk:

  • modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • bejárási támogatás (céges busz - Újpest központtól és Örs vezér tértől / autó költségtérítés)
  • cafeteria
  • sportolási lehetőség
  • étkezési lehetőség helyben, étteremben