TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 375 db állás

Controlling asszisztens

(Veresegyház- céges buszjáratok közlekednek Budapest Örs vezér tér és Újpest Központtól)

Hivatkozási szám JG-2556

1400 főt foglalkoztató, amerikai hátterű multinacionális gyártó partnerünk magyarországi globális operációs központja részére keresünk Account Receivables területre munkatársakat

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelések feladása / Zárás támogatása
  • Vámhatározatok felvezetése és könyvelése
  • Negyedéves rekonsziliációk készítése
  • Aktiválási jegyzőkönyvek készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a termelési vezetőkkel és a Projekt vezetőkkel
  • Manuális könyvelések nyomon követése, statisztikák készítése
  • Számla összesítők elkészítése, számlák nyomtatása
  • Egyéb ad-hoc kérések teljesítése

Elvárások:

  • Jó kommunikáció készség szóban és írásban
  • Aktív MS office felhasználói ismeretek (főként Excel)
  • Angol nyelv ismerete középfokú szinten
  • Alap számviteli ismeretek

Amit kínálunk:

  • Kiváló és szakmailag elhivatott csapat
  • Hosszú távú karrierút vállalaton belül
  • Vállalati buszok (Örs vezér térről vagy Újpest Városkaputól (30 perces menetidő)