Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Csomagoló

(Győr vonzáskörzete)

hivatkozási szám: KW-67

CSOMAGOLÓ (NEHÉZ FIZIKAI MUNKA) pozícióba keresünk munkatársat Győr környéki ügyfelünk számára.

Feladatok:

  • A legyártott áruk előcsomagolás (pántolás), végcsomagolása (tengeri csomagolás)
  • Mérlegelés, etikettezés, egység csomag etikett elkészítése
  • Késztermék komissiózásában, előkészítésében való részvétel
  • Csomagolási terület rendben tartása
  • Csomagolási eszközök, gépek karbantartása
  • Csomagolóanyagok készletének figyelése, feltöltése
  • Készletek leltározásában való részvétel, szkennerrel

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Precizitás, terhelhetőség
  • MS Office programok ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány
  • Több műszakos (folyamatos) munkarend vállalása
  • ELŐNY: Érvényes vezetőüléses és/vagy vezetőállásos targoncavezetői jogosítvány és gyakorlat előny
  • ELŐNY: Érvényes emelőgép-kezelői jogosítvány híddarura, futódaru és bakdarura előny
  • ELŐNY: Csomagolási fajtákban szerzett tapasztalat és komissiózási feladatokban, címkézésben jártasság előny

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő vállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet, ahol megbecsülik a munkavállalókat
  • Továbbképzési, tanulási lehetőségek
  • Versenyképes jövedelem