TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Customer Interface Account Specialist

(Budapest)

Hivatkozási szám PM-3386

Our partner is a worldwide known multinational company focusing on health care and agriculture. Now they are looking for a Customer Interface Account Specialist as first point of contact for specified customers.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Acting as primary communication contact for accounts for all matters related to service, orders, and operational activities
  • Solve customer problems and deliver solutions to accounts
  • Proactively seeks customer feedback
  • Partners with counterparts to ensure accurate processing, management and timely delivery of customer orders
  • Manages customer data requests to Master Data team for SAP data updates

Elvárások:

  • University degree
  • Agronomical degree is an advantage
  • At least 2 years of experience in services linked to Customer Service or Operations
  • Advanced level of English
  • French knowledge is huge advantage
  • Good communication skills and customer-oriented approach

Amit kínálunk:

  • Multinational company and modern working environment
  • Attractive compensation package
  • Training and development opportunities