Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Customer service munkatárs

(Pest megye (M1-es autópálya mentén))

hivatkozási szám: KQ-1231

Partnerünk egy osztrák tulajdonú vállalat, amely a magyarországi szállítmányozási piac jelentős szereplője. A cég elsősorban az elektronikában, a textiliparban és az autóiparban tevékenykedik és raktárlogisztikával, spedícióval, vámkezeléssel is foglalkozik. A cég biatorbágyi csapatába bővülés céljából keressük az új kollégát Customer service munkatárs pozícióba

Feladatok:

  • Napi szintű kapcsolattartás a vállalat partnereivel
  • Árajánlatok készítése és nyomon követése
  • Új partnerek felkutatásában való közreműködés
  • Reklamációkezelés
  • Jelentések, statisztikák és beszámolók készítése
  • Adatnyilvántartások és egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai végzettség
  • Minimum 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv minimum középszintű ismetere, aktív nyelvhasználat (szóban és írásban)
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office, ERP rendszerek)
  • Előny:
  • Német nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér és béren kívüli juttatások
  • Felelősségteljes munkakör, egy folyamatosan bővülő, fejlődő vállalatnál