TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Diákmunka-HR gyakornok

(Győr)

Hivatkozási szám GR-2164

Győri partnerünk részére nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszonnyal rendelkező HR gyakornokot keresünk!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Napi munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció
  • Önéletrajz-adatbázis kezelése
  • Személyügyi osztály munkájának hatékony támogatása
  • Jelentkezőkkel való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú tanulmányok - nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Hajlandóság legalább 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltésére
  • Legalább heti 3 munkanap vállalása
  • Középfokú német vagy angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Outlook)

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Jó légkör