TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 555 db állás

Diszponens

(Mosonmagyaróvár környéke)

Hivatkozási szám MV-2925

Győr-Moson-Sopron megyei nemzetközi autóipari partnercégünk megbízásából keresünk DISZPONENS pozícióba munkatársat.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A külső beszállítóktól beszerzett alkatrészek, és a félkész termékek diszpozíciója
  • Készlet- és beszállítói menedzsment
  • Lehívások szállítási határidejének és mennyiségének nyomon követése
  • Kapcsolattartás beszállítókkal és szállítmányozókkal
  • Különszállítások szervezése
  • Logisztikai reklamációk feldolgozása
  • Szállítási késedelmek elemzése
  • Direktszállításokra való átállás koordinálása
  • Diszpozíciós és beszállítói törzsadatok kezelése és felügyelete
  • Fel- és kifutó termékek felügyelete
  • Minimum készletek felügyelete
  • Szállítási késedelmek esetén információk átadása a termeléstervezésnek
  • Problémás helyzetek koordinálása
  • Termelési és logisztikai folyamatok állandó javítása
  • Statisztikák, beszámolók készítése
  • Beérkező áruk jelentése EKÁER- rendszerben

Elvárások:

  • Felsőfokú logisztikai végzettség
  • Német és angol kommunikációs szintű nyelvismeret
  • 3-5 releváns szakmai tapasztalat
  • Határozott személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Következetesség
  • Jó helyzetfelismerő és problémamegoldó képesség
  • Gondos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális környezet
  • Cafeteria
  • Bejárás támogatás
  • Éves bónusz