TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 335 db állás

DOLGOZZ A CEGLÉDI FÜRDŐBEN 2020-BAN IS!

(Cegléd)

Hivatkozási szám ZC-3321

Várod már a nyarat? Szeretnél minél több időt a barátaiddal tölteni és mellette pénzt keresni? Gyertek, dolgozzatok együtt és szerezzetek rengeteg szuper élményt!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Medenceőr:
  • A medencében és a medence környékén tartózkodók felügyelete, a házirend és alapvető viselkedési normák betartásának felügyelete lesz a feladatod.
  • Csúszda indító:
  • A csúszdák mellett (az indítási ér érkezési pontoknál) Neked kell figyelned, hogy mindenki rendeltetésszerűen és balesetmentesen használja a pályákat.
  • Kabinos:
  • Feladataid leginkább az öltöző környékén lesznek és kulcsokat kell kezelned. Figyelned kell, hogy mindenkinek legyen egy szekrénye, ahova a személyes tárgyait leteheti.

Elvárások:

  • Betöltött 18. életév
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felelősségteljes gondolkodás
  • Megbízható személyiség

Amit kínálunk:

  • Fiatal és lendületes csapat
  • Versenyképes jövedelem (megbízhatóság után növekszik)
  • Szuper hangulat
  • Meglepetések (programok, fagyi, ajándékok)