TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 546 db állás

Edukovani montazer,zavrsni operater,i vulkanizer

(Dunakiliti)

Hivatkozási szám HV-183

Fabrika u nemackom vlasnistvu koja se bavi proizvodnjom plasticnih prikljucaka i komponenata,creva za gorivo i vazdusna creva-za naseg partnera trazimo radnike za 3 razlicita posla:edukovani montazer,zavrsni operater i vulkanizer.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • gvozdena i plasticna creva za gorivo,proizvodnja creva,montaza i pakovanje
  • creva za gorivo,to jest montaza i sastavljanje creva
  • zavrsni radovi na crevu za gorivo
  • vulkanizacija creva za gorivo

Elvárások:

  • minimalno osnovna skola
  • uspesno ispunjen test
  • na izbornom danu uspesan rezultat
  • lekarski pregled
  • dobra koordinacija ociju i ruku, spretnost ruku
  • rad u vise smena

Amit kínálunk:

  • izvanredna plata
  • caffeterija
  • dodatak na smene
  • promenljiva naknada
  • besplatan prevoz autobusom
  • besplatan smestaj
  • podrska u odlasku kuci
  • Ukupno dostupna zarada: neto 160 000 HUF / mesec – 310 000 HUF / mesec