TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 438 db állás

Eladó munkatárs (Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren)

(Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér)

Hivatkozási szám VM-2715

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A vásárlók magas színvonalú kiszolgálása magyar és angol nyelven
  • Az cég által forgalmazott PRÉMIUM márkák képviselete
  • A vásárlók választásának segítése, promóciós időszakokban való, aktív részvétel
  • A napi üzletmenet biztosítása (áruátvétel, napi leltár, üzletrendezés, pénztárgép pontos kezelése)

Elvárások:

  • Vevőorientált szemléletmód, kereskedői véna, szakmai elhivatottság a divat iránt
  • Segítőkész, lelkes, nyitott, mosolygós egyéniség
  • Dinamikus, önálló munkavégzésre is képes csapatjátékos
  • Rugalmasság, pontosság, precizitás
  • Munka iránti elkötelezettség
  • Kifogástalan megjelenés, ápolt küllem
  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Magabiztos középfokú aktív angol nyelvtudás (egyéb nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Akár pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Megszakítás nélküli, több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő versenyképes jövedelem és sokszínű béren kívüli juttatások (cafeteria, munkaruha, bónuszlehetőség, szakmai fejlődési lehetőség, tréningek-képzések, ajándékcsomagok),
  • Minőségi munkakörnyezet elegáns üzletekben, a Budapesti Nemzetközi Repülőtéren
  • Egy dinamikusan fejlődő, multinacionális cég nyújtotta biztos háttér, mindemellett családias légkör,
  • Hosszú távú munkalehetőség egy fiatalos csapat tagjaként,
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség
  • Korrekt vezetőség, és segítőkész kollégák
  • Budapest közigazgatási határán belül és a következő településekről (Ecser, Felsőpakony, Gyál, Gyömrő, Kerepes, Maglód, Monor, Monorierdő, Pécel, Üllő, Vecsés) amennyiben a munkanap 06.00 előtt kezdődik vagy 23.00 után végződik, a munkavállalók beszállítását cégünk biztosítja.