Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Elektromos Karbantartó PLC Technikus

(Tatabánya, Ipari Park)

hivatkozási szám: FD-556

Elektronikai ipari partnerünk egy új területre, egy 7 fős csapatba várja leendő kollégáját. Amennyiben s szívesen csatlakozna egy innovatív termékeket gyártó vállalathoz ELEKTROMOS KARBANTARTÓ PLC TECHNIKUS pozícióban, küldje el jelentkezését mihamarabb!

Feladatok:

  • Megelőző karbantartási tervekben szereplő feladatok végrehajtása.
  • Hibaelhárítási, javítási tevékenység végzése a gyártóberendezéseken.
  • Részvétel új gyártóberendezések telepítésében, beüzemelésében.
  • Gyártóberendezések szoftvereinek napra készen tartása, javítása, archiválása.
  • A gyártósorokra érkező új termékek bevezetésének támogatása technikai, műszaki oldalról.
  • Kapcsolattartás, együttműködés a gyáregység más részlegeivel
  • Karbantartási dokumentációk vezetése.

Elvárások:

  • Középfokú elektrotechnikusi, villamosipari vagy vezérléstechnikai végzettség
  • Min. 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • PLC programozási ismeretek (SIEMENS S7 300, Omron, egyéb) megléte előnyt jelent
  • Erős műszaki – gépészeti – villamossági ismeretek (Pneumatika, Szenzorika, stb.)
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Három műszakos (5+2) munkarend, valamint hétvégi készenléti rendszer vállalása
  • Csapatszellem
  • ELŐNYT JELENT: PLC programozási ismeret (Siemens, Omron,), IEC 61131-3 programozás ismerete, könnyűgépkezelői jogosítvány, érintésvédelmi szakvizsga, német / angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül vonzó cafeteria, céges buszjáratok
  • Szakmai fejlődési lehetőség