TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 335 db állás

Elektronikai összeszerelő

(Győr)

Hivatkozási szám KM-197

Biztos munkahely, kiemelkedő bérezés, kellemes munkakörnyezet

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • THT alkatrészek kézi beültetése elektronikai panelbe
  • teszt berendezések operátori kezelése, termékek tesztelése
  • vezérlő panelok végösszeszerelése, házba szerelése
  • dobozolás, kiszállításra felkészítés
  • alkatrész előkészítés

Elvárások:

  • - min. 8 általános iskolai végzettség
  • - egészségügyi alkalmasság
  • - szakmai tapasztalat gyártásban előny
  • - 3 műszakos és álló jellegű munka vállalása
  • - Győri vagy Győr környéki lakcím

Amit kínálunk:

  • versenyképes bérezés
  • műszakpótlék
  • Cafetéria
  • munkaruha biztosítása
  • munkába járás támogatása(győrieknek is!)