TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 432 db állás

Elektronikai összeszerelő

(Fót (Budapesttől 3 km; ingyenes buszjárat több budapesti helyszínről, Gödöllőről és Veresegyházról))

Hivatkozási szám MG-2129

Irányítástechnikai rendszerek összeszerelésével foglalkozó, multinacionális fóti partnerünk számára keresünk ELEKTRONIKAI ÖSSZESZERELŐ MUNKATÁRSAKAT, azonnali kezdéssel is!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Irányítástechnikai, elektronikai, mechanikai összeszerelés
  • Mechanikus és elektromos rajzok, dokumentációk értelmezése
  • Alapvető kéziszerszámok, mérőeszközök használata

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása, hétfőtől péntekig
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló, precíz munkavégzés (betanítási idő után)
  • Előnyt jelent:
  • Műszaki vagy elektronikai területen szerzett középfokú végzettség vagy Egyenértékű tapasztalat
  • Villanyszerelői végzettség
  • Bármilyen elektronikai végzettség
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható nagyvállalatnál
  • Bérezés 1550 Ft/óra
  • Délutános műszakpótlék (30%) már 14:00-tól
  • Éjszakai pótlék (40%) 22.00-tól
  • Bejárási támogatás ingyenes buszjárattal vagy saját gépkocsival (31 Ft/km)
  • Biztosított munkaruházat és védőfelszerelés
  • Professzionális mentorprogram az új kollégák gyors és hatékony betanításához
  • Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség
  • Kulturált, tiszta, biztonságos munkakörnyezet
  • Edzőterem,kedvezményes étkezés
  • Céges buszjárat biztosítása