TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 430 db állás

Ellátási lánc kontroller (Beszerző)

(Kecskemét vonzáskörzete)

Hivatkozási szám DS-2339

Kecskemét vonzáskörzetében elhelyezkedő partnerünk részére keresünk munkatársat beszerzésben szerzett tapasztalattal az alábbi pozícióba: ELLÁTÁSI LÁNC KONTROLLER

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Alapanyagok beszerzési tevékenységének előkészítése
  • A beszerzéssel, vámkezeléssel, EKÁER szám regisztrálásával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • A beszállítókkal, szállítmányozókkal való napi szintű kapcsolattartás
  • Beszerzések megfelelő dokumentálása a vállalati és üzleti szabályoknak megfelelően
  • Részvétel beszerzések előkészítő fázisában a szakterületi igények felmérésében
  • Beszállítók értékelése
  • Szállítólevelek, számlák pontos kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
  • Beszerzési területen szerzett minimum 3-5 éves szakmai tapasztalat
  • Önállóság
  • Előny:
  • EKÁER kezelésében szerzett tapasztalat
  • Vámkezelésben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Stabil, nemzetközi vállalat.