TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 546 db állás

Építészeti Projektmenedzser

(Szeged)

Hivatkozási szám SP-2559

Amennyiben szeretnél egy neves szegedi cég munkatársává válni, építész vagy építőmérnök diplomával rendelkezel, és van tapasztalatod ipari épületek tervezésében és kivitelezésében - JELENTKEZZ NÁLUNK!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • tervdokumentációk kezelése, változások követése
  • kivitelezési folyamatok- és munkák ellenőrzése,
  • műszaki és minőségi előírások betartatása a vállalkozókkal
  • aktív együttműködés a műszaki ellenőrökkel
  • a projektcsapat részeként aktív közreműködés a műszaki átadás-átvételi eljárásokban

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (építőmérnöki vagy építészmérnöki diploma)
  • gyakorlat ipari épületek kivitelezésében és lebonyolításában egyaránt
  • irodai és mérnöki szoftverek használatának ismerete (MS Office, AutoCAD)
  • kiváló kommunikációs készség
  • legalább társalgási szintű angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány, vezetői rutin megléte.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő bérezés
  • stabil vállalati háttér
  • folyamatos szakmai fejlődés biztosítása
  • bónuszok
  • képzések