TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 528 db állás

Építészmérnök / Projekt Vezető

(Szeged vonzáskörzete)

Hivatkozási szám SA-2969

Piacvezető, nagy szakmai múlttal rendelkező partnerünkhöz keresünk Építésztervezőt/ project managert Hódmezővásárhelyre!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Komplett könnyűszerkezetes épületek, épületrendszerek tervezése
  • A zöldmezős vagy rekonstrukciós, bővítési célú megvalósítás felügyelete
  • Mezőgazdasági és ipari épületek tervezése, kivitelezése,
  • Acélszerkezetes épületek tervezése, kivitelezése.

Elvárások:

  • Építészmérnöki vagy Építőmérnöki diploma
  • Több év könnyűszerkezetes épülettervezési gyakorlat
  • Az Archicad tervezőrendszer ismerete,
  • Vezetői engedély
  • Mobilitás
  • Előny:
  • 3 D-s tervezési tapasztalat
  • FMV engedély megléte

Amit kínálunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Eseti bónuszok és prémiumok
  • Lakhatási támogatás
  • Bejárási támogatás
  • Számítógép, mobiltelefon
  • Céges gépkocsi.