Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Épületüzemeltetési technikus

(Budapest)

hivatkozási szám: KD-353

Megbízónk, magyar tulajdonban működő, közel 500 főt foglalkoztató cégcsoport egyik legfiatalabb tagja. Belső szolgáltatóközpontként az üzemeltetés területén is támogatják a cégcsoport többi vállalkozásának zavartalan működését. Leendő munkatársaik cégcsoporthoz tartozó ingatlanok üzemeltetésében is aktívan részt vesznek és lehetőségük van a legmodernebb technológiákkal találkozniuk munkájuk során.

Feladatok:

  • a cégcsoporthoz tartozó ingatlanok folyamatos műszaki és esztétikai megfelelőségének biztosítása, fenntartása
  • az épület és környezetének folyamatos rendben tartása, ápolása, hibák, rendellenességek feltárása, megszüntetése
  • 5 fős csapat tagjaként a heti terveknek megfelelően megelőző, állagmegóvó, hibaelhárító munkálatok elvégzése
  • negyedéves / féléves karbantartások, ad-hoc megoldások biztosítása
  • aktív részvétel fejlesztésekben, beruházásokban, modernizálási folyamatokban (pl.9000 m2 irodaház gépészeti fejlesztése)
  • gépészeti, erős- és gyenge áramú rendszerek felügyelete
  • anyagbeszerzés, szállítás
  • kapcsolattartás a külső, speciális szolgáltató partnerekkel

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség (elektromos / mechanikus)
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat üzemeltetés területén
  • angol nyelv alapszintű ismerete
  • igényes, megbízható, minőségi munkavégzés
  • proaktív, gondolkodó személyiség
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • csúsztatott munkarend vállalása hétköznap
  • utazási hajlandóság (külföldi tartózkodás 1-3 hét/év)

Amit kínálunk:

  • folyamatosan új rendszerekkel, fejlesztésekkel működő munkakörnyezet
  • stabil, intenzíven bővülő szervezet
  • szakmai fejlődési, tanulási lehetőség
  • céges munkaruha
  • a munkavégzéshez szükséges esetben céges gépjármű
  • külföldi munkavégzési lehetőség évente néhány alkalommal (1-3 hét)