Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Értékesítő mérnök

(Budapest és Pest megye)

hivatkozási szám: KQ-1185

Partnerünk komplex raktár logisztikai rendszereket, termékeket forgalmaz, melyeket kapcsolódó minőségi szolgáltatásokkal együtt kínálják ügyfeleik részére. A prémium kategóriás IPARI KAPU és KAMIONDOKKOLÓ rendszermegoldások értékesítésére keressük műszaki értékesítő mérnök munkatársukat a teljes folyamat képviseletére a megrendelők megelégedésére.

Feladatok:

  • ipari kapu rendszermegoldások értékesítése (pl.redőnykapu, gyorskapu, tűzgátló kapu, szekcionált kapu, stb.)
  • kamion dokkoló rendszerek értékesítése (pl.kamionkerék rögzítő, rámpaszint kiegyenlítő, dokkolóházak, stb.)
  • aktív kapcsolattartás a meglévő partnerekkel; folyamatos jelenlét biztosítása
  • új ügyfelek felkutatása, elsősorban az építőipari generál-kivitelezői piacon,
  • személyes tárgyalások lebonyolítása
  • együttműködés a társosztályokkal, pl. mérnökséggel, beszerzéssel

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat műszaki-építőipari értékesítés területén
  • piaci ismeret az építőipari, generál-kivitelezői területen
  • aktív, kommunikációs szintű angol nyelvtudás (szakmai anyagok, tréningek angolul elérhetőek)
  • B2B értékesítési gyakorlat
  • kiváló kommunikációs- és tárgyalási képesség
  • ügyfél- és eredmény orientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil, folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • alapbéren felüli juttatások (bónuszrendszer)
  • cafeteria
  • céges gépkocsi, laptop, telefon
  • folyamatos szakmai képzések, angol nyelvű tréningek