TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 515 db állás

Esztergályos

(Kecskemét)

Hivatkozási szám TH-4115

Hétfőtől-péntekig tartó munkavégzésre keresünk fiatalos csapatba, Esztergályos munkatársakat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Örvénymaró és USA Schuster Bedugóvég-maró gépek kezelése
  • Rendszeres minőség-ellenőrzés a gyártott darabokon
  • Szükség esetén beavatkozások (szerszámcsere, korrekciózás stb.)
  • Mérések és hozzá tartozó dokumentáció kitöltése

Elvárások:

  • Fémipari végzettség és/vagy tapasztalat
  • Műszaki érzék
  • Tanulási hajlandóság
  • 3 műszak vállalása

Amit kínálunk:

  • Havi nettó 200 - 210 000 Ft kereseti lehetőség
  • Nettó 20 000 Ft Cafeteria juttatás, próbaidő után
  • Prémium, bónusz
  • Céges buszjárat Nagykőrösről, Kiskunfélegyházáról
  • Fejlődési lehetőség, gyári környezet megismerése
  • Bejárási támogatás
  • Modern géppark, klimatizált üzem