TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 393 db állás

Fejelő gépbeállító présgépre

(Veszprém megye)

Hivatkozási szám VA-451

Megbízónk fontos szerepet tölt be Magyarországon, egyike a legnagyobb 50 vállalatnak és a 10 legnagyobb gyártással foglalkozó befektető között van az országban. Termelésének több mint 95%-t exportálja, így a 30 legnagyobb exportőr közé tartozik. Munkavállalóinak létszáma megközelíti a 2.200 főt. Mintegy 25 évvel ezelőtt jött Magyarországra. Jelenleg 3 vállalata működik az országban, és vezető beszállítója a kereskedelmi szállítmányozásnak, a légiközlekedésnek, az ipari gázturbina és az általános ipari piacoknak

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Termelősoron lévő sajtológépek (vízszintes prés, meleg fejelés) beállítása; gépek üzemeltetése, kezelése
  • Minőségi önellenőrzés elvégzése (esetenként SPC)
  • Gépek, eszközök napi karbantartása
  • Dokumentáció

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (gépi forgácsoló vagy géplakatos, vagy egyéb)
  • Présgépen szerzett munkatapasztalat
  • Több műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Műszakpótlék
  • 13. havi bér
  • Éves bónusz
  • Havi bónusz
  • VBK (Választható béren kívüli juttatás)
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Egészségbiztosítás
  • Csoportos baleset biztosítás
  • Munkába járástámogatása
  • Munkaruha
  • Egészségmegőrző juttatások
  • Vállalati programok
  • Lakhatási támogatás