TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 547 db állás

Fejlesztő mérnök

(Csongrád)

Hivatkozási szám GV-2901

Tervezés, fejlesztés és gyártás területén jártas, magabiztos angol nyelvtudással rendelkező, senior gépészmérnököt keresünk FEJLESZTŐ MÉRNÖK munkakörbe csongrádi gyártópartnerünk részére. Gépészmérnük tapasztalat és minimum 3 év termékfejlesztő, sorozatgyártás, fejlesztésben szerzett jártasság szükséges a pozíció betöltéséhez. Versenyképes bérezést, továbbképzések lehetőségét biztosítja a cég

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • Hűtőgépek fejlesztése,
  • Gyártás támogatása,
  • Meglévő termékek dokumentációjának kezelése,
  • Projektkoordináció, részvétel az egyes projektekben (prototípustól a sorozatgyártásig),
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a külföldi partnerekkel, beszállítókkal, külföldi fejlesztő részleggel és a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség,
  • Gépészeti tapasztalat (autóipar, hűtőgép/háztartási gép tervezése, fejlesztése, gyártása),
  • MINIMUM 3 ÉV termékfejlesztő, sorozatgyártás, fejlesztésben szerzett jártasság,
  • SolidWorks, AutoCAD tervezőprogramok ismerete,
  • MS Office ismerete,
  • Aktív angol nyelvtudás kommunikációképes szinten,
  • Előny:
  • Projektmenedzsment gyakorlat,
  • Műanyag (fröccsöntött, vákuumformázott, extrudált alkatrésztervezés) és fémlemez technológiai ismerete,
  • Remek kommunikációs és előadói készség

Amit kínálunk:

  • Jó kereseti lehetőség,
  • Cafeteria,
  • Lakhatási/költözési hozzájárulás,
  • Továbbképzések lehetősége (különböző programok, technikák, nyelvi képzések),
  • Jó hangulat, modern munkakörnyezet.