Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Field sales specialist

(Észak-Nyugat Magyarország)

hivatkozási szám: KE-1296

Partnerünk 1993 óta a hazai cafeteria piac kiemelkedő szereplője. Vezető szolgáltatóként vállalati ügyfelek számára széles körben felhasználható, Mastercard alapú kártyaszolgáltatásokat kínálnak. Field sales csapatuk erősítéséhez az Észak-Nyugat Magyarország régió ügyfeleinek támogatására keresünk munkatársat

Feladatok:

  • 200 főnél nagyobb létszámú potenciális partnerek felkutatása a területén
  • személyes látogatások, tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • termékportfólió bemutatása, szerződések kötése, után követése
  • folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnerekkel is
  • elveszett, passzív ügyfelek újra aktiválása, kezelése, nyomon követése
  • felmerülő reklamációk kezelése
  • kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása (CRM rendszerben)
  • szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • néhány éves értékesítési tapasztalat B2B szegmensben
  • kiváló kommunikációs- és tárgyalási képesség
  • erős értékesítéséi szemlélet és attitűd
  • önálló, megbízható munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • utazási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • alapbéren felüli juttatások (cafeteria, bónusz)
  • gépkocsi, laptop, telefon
  • home office munkavégzés