TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

Főkönyvelő

(Budaörs)

Hivatkozási szám FZ-2496

Partnerünk egy 70 éve működő, nyugat-magyarországi központú sütőipari vállalat. A több mint 50 üzletből álló bolthálózattal rendelkező cég meghatározó szereplője a régiónak, termékkörük országosan is egyedülálló. Az ország középső régiója felé terjeszkedés okán, Budaörsön újonnan alakuló pénzügyi-számviteli csapatukba keresünk tapasztalt kollégát, Főkönyvelő pozícióba.

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • a könyvelési részleg által végzett számviteli és pénzügyi munkafolyamatok szervezése, delegálása, koordinálása
  • operatív részvétel a könyvelési feladatokban
  • szakmai támogatás a számviteli terület gazdasági felügyeletében
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, hatóságokkal, társosztályokkal
  • havi, negyedéves és éves zárások végrehajtása
  • éves beszámoló, valamint az évzáráshoz tartozó analitikák elkészítése

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség
  • mérlegképes könyvelői képesítés
  • minimum 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • gyakorlat vállalatirányítási rendszerek használatában
  • stabil adózási, pénzügyi, számviteli jogszabály ismeret
  • megbízható, precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai kihívások egy fejlődő, terjeszkedő vállalatnál
  • bejárási támogatás
  • nyugat-európai színvonalú irodapark, Budaörsön