TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 399 db állás

Folyamatmérnök (fröccsöntő üzembe)

(Újhartyán)

Hivatkozási szám SR-2045

A cég zöldmezős beruházásként épülő, második magyarországi üzemük beruházásával csúcstechnológiával állítanak elő műanyag gépjármű lökhárítókat. FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat keresünk FRÖCCSÖNTŐ üzembe!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A fröccsöntő üzemmel kapcsolatos szakmai tevékenység támogatása
  • Kapcsolattartás a központi szakmai területekkel
  • Napi és heti statisztikák készítése
  • Javaslattétel műszaki jellegű termelési problémák megelőzésére
  • A fröccsöntő üzemvezető munkájának támogatása
  • SAP bevezetési projekt közvetett támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • MS Office ismeret
  • Autóipar területén szerzett tapasztalat
  • Rugalmasság és csapatmunkára való hajlandóság
  • Előny: SAP ismeret