Az összes ajánlatunk: 300 db állás

Fröccs Szerszámkarbantartó

(Esztergom)

hivatkozási szám: FT-609

Szeretne egy magas szakmai tudású csapat tagja lenni? Szívesen dolgozna egy modern szerszámműhelyben? Esztergomi partnerünk részére keresünk tapasztalt kollégát, FRÖCCS SZERSZÁMKARBANTARTÓ pozícióba!

Feladatok:

  • Fröccsszerszámok javítása, karbantartása (Siemens PLC vezérelt Sumitomo Demag, Fanuc, Engel gépeken működő szerszámok)
  • A szerszámok karbantartása (Egyszerűbb és bonyolultabb javítások, feladatok elvégzése, többségében forró csatornás szerszámok)

Elvárások:

  • Szerszámkészítő, Gépgyártástechnológiai technikus vagy CNC forgácsoló végzettség
  • Hasonló munkakörben, fröccsszerszámok karbantartásában szerzett 2-3 éves tapasztalat
  • Kiváló anyagismeret
  • Műszaki rajz olvasása (az interjú során tesztelésre kerül)
  • Szerszámfűtési rendszerek ismerete (hideg és forró csatornás rendszerek)
  • Folyamatos (12 órás) munkarend vállalása (2+2)

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető nagyvállalati háttér
  • Versenyképes bérezés
  • 13. havi fizetés, bónusz, műszakpótlék (40%)
  • Melegétkezési támogatás (200 Ft/menü)
  • Ingyenes céges autóbuszjárat