TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
Szeretnék több állásajánlatot! Maradok ennél az egynél!

Az összes ajánlatunk: 393 db állás

Fröccsöntő-gépbeállító

(Győr-Moson-Sopron megye)

Hivatkozási szám BM-327

Győr-Moson-Sopron megyei nemzetközi autóipari partnercégünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba munkatársat: FRÖCCSÖNTŐ-GÉPBEÁLLÍTÓ

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A fröccsöntő gépek átszerelése illetve szakszerű beállítása, beleértve a termékeltávolító szervo robotok szakszerű beállításait is.
  • A rendelésekhez az előírt alapanyagok és színezők bekeverése, előírás szerinti beszárítása és felhasználása.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség.
  • Műanyag fröccsöntési ismeretek és tapasztalat.
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés.
  • Határozott döntésképes alkat.
  • Előny:
  • Fröccsöntő szerszámok karbantartásában való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Vonzó munkabér
  • Béren kívüli juttatások
  • Azonnali munkakezdés