Az összes állásajánlatunk a rendszerben: 284 Állás

Fröccsöntő gépbeállító technikus

(Budapest)

hivatkozási szám: KB-582

Dinamikusan fejlődő, német hátterű, precíziós fröccsöntő szerszámokat gyártó budapesti partnercégünk részére, hosszú távú együttműködésre keresünk munkatársat.

Feladatok:

  • a termelés folyamatos és zavartalan működésének biztosítása a termelési tervek alapján
  • Sumitomo / Arburg / Netstal fröccsöntőgépek beállítása, kezelése
  • szerszámcserék, átállások végrehajtása
  • késztermékek lepróbálása, értékelés, kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • aktív részvétel fejlesztési folyamatokban

Elvárások:

  • középfokú műszaki végzettség
  • néhány éves műanyagipari gépbeállítóként / technológusként szerzett gyakorlat
  • fröccsöntő gépek ismerete
  • precíz, megbízható munkavégzés
  • problémamegoldó képesség
  • villamos berendezések, gépek karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • biztonságos és folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
  • alapbéren felüli juttatások: bónusz, cafeteria
  • professzionális szakmai csapat