Az összes ajánlatunk: 366 db állás

Front Office munkatárs

(1074 Budapest, Rákóczi út 70.)

hivatkozási szám: KW-1179

A WHC csoport 1990-ben alakult azzal a céllal, hogy partnereinek teljes körű szolgáltatást nyújtson gazdasági- és humán területen. Ma már az ország egyik legnagyobb tanácsadó cégeként vagyunk jelen és támogatjuk ügyfeleinket munkaerő-közvetítés, munkaerő-kölcsönzés, diákmunka és HR outsourcing igények esetén is. Budapesti, belvárosi irodánkba keressük hosszú távú együttműködésben gondolkodó Front Office munkatársunkat, aki képviseli cégünket a beérkező munkavállalók és partnereink irányába is.

Feladatok:

  • az irodánkba beérkező pályázók, munkavállalók és partnerek fogadása, informálása, eligazítása
  • bejövő- és kimenő telefonhívások kezelése, az érdeklődők tájékoztatása
  • a szervezeti egység postájának kezelése, dokumentumok iktatása
  • futárral történő dokumentumküldés megrendelése és átvétele
  • az iroda napi operatív működéséhez szükséges támogatás nyújtása (pl. irodaszer rendelés)
  • HR nyilvántartó rendszerek használata

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • recepciós / front office munkatárs / adminisztratív munkakörben szerzett néhány éves szakmai tapasztalat
  • angol nyelv aktív, kommunikációs szintű ismerete
  • MS Office magabiztos használata
  • kiváló kommunikációs készség és ügyfél-orientált hozzá állás
  • pontos, precíz, megbízható, minőségi munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • alapbéren felüli juttatások (pl.cafeteria)
  • rendszeres, éves képzések
  • fiatalos, lendületes csapat