Az összes ajánlatunk: 395 db állás

Fuvarszervező

(Biatorbágy)

hivatkozási szám: FQ-772

Partnerünk egy osztrák tulajdonú vállalat, amely a magyarországi szállítmányozási piac jelentős szereplője. A cég elsősorban az elektronikában, a textiliparban és az autóiparban tevékenykedik és raktárlogisztikával, spedícióval, vámkezeléssel is foglalkozik. A jelenleg 10 fős fuvarszervezői csapat bővítése miatt keresünk most a cég részére új munkatársat. A munkavégzés helye: Biatorbágy.

Feladatok:

  • Főként belföldi szállítmányok útjának megszervezése, nyomon követése
  • Fuvarokmányok előkészítése, a fel-, és lerakodások megszervezése
  • Ügyfelekkel / partnerekkel való kapcsolattartás magyar és idegen nyelven egyaránt
  • Tenderek, árajánlatok kidolgozásában való aktív közreműködés
  • Ügyfelekkel / partnerekkel való kapcsolattartás
  • Számítógépes adatnyilvántartás szakszerű, precíz kezelése
  • Statisztikák, beszámolók, jelentések készítése
  • Reklamációkhoz és kárigényekhez kapcsolódó ügyintézés

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai végzettség vagy érettségi és szállítmányozói ügyintézői bizonyítvány
  • Min. 3-5 év fuvarszervezésben szerzett, releváns tapasztalat (EKÁER tapasztalat előnyt jelent)
  • Angol vagy német min. középszintű ismerete, aktív nyelvhasználat (mindkét nyelv ismerete előnyt jelent)
  • Kiváló számítógépes ismeretek (MS Office, ERP rendszerek)
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapbér és béren kívüli juttatások
  • fejlődő, bővülő vállalati háttér