TUDTAD?
Ha nem csak kizárólag a jelenlegi pozícióhoz adod meg az adataid, akkor kollégáink több száz munkalehetőségünk közül a számodra lehető legmegfelelőbb állást tudják ajánlani.
SZERETNÉK TÖBB ÁLLÁSAJÁNLATOT! MARADOK ENNÉL AZ EGYNÉL!

Találatok száma: 660 db állás

Gépbeállító

(Kecskemét)

Hivatkozási szám SQ-4820

Kecskeméti, műanyag fröccsöntéssel foglalkozó partnercégünk megbízásából keresünk Gépbeállító munkatársakat!

Visszahívást kérek

Ossza meg ezt az állást: :

Feladatok:

  • A gyártósor selejtmentes és folyamatos működésének biztosítása,
  • Gépek beállítása és szerszámcserék végrehajtása a vonatkozó technológiai lap alapján.
  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség VAGY
  • Gépbeállító munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • 3 műszakos munkarend vállalása,
  • Felelősségteljes munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • Határozatlan idejű munkaszerződés saját állományban,
  • Bejárási támogatás (Távolsági busz vagy vonat bérlet/jegy 80%-a, személyautóval 13 Ft/km),
  • Modern munkakörnyezet,
  • Betanulás mentor segítségével,
  • Ebéd biztosítása.
  • 60 km-nél távolabb élőknek, szállás biztosítása térítésmentesen!