Az összes ajánlatunk: 282 db állás

Gépbeállító

(Budapest)

hivatkozási szám: MY-56

Megbízónk, az épületgépészeti piac számára állít elő termékeket, melyeket a végfelhasználás során víz- és gázcsőhálózatok, fűtési és klímarendszerek beépítésekor használnak. Megnövekedett feladataik ellátása érdekében keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • vörösréz üzemi gépek felszerszámozása, beállítása a termelési elvárásoknak megfelelően
  • az adott kapacitásoknak megfelelően a legnagyobb darabszámú termékek gyártása a minőségi elvek szerint
  • legyártott munkadarabok ellenőrzése
  • műszaki, biztonsági és munkavédelmi előírások betartása
  • gépek meghibásodása esetén egyeztetés a műszakvezetővel és a karbantartó kollégákkal

Elvárások:

  • középfokú végzettség (mechanikai, gépészeti stb. területekről)
  • műszaki rajz olvasási ismeretek
  • jártasság mérőeszközök használatában: tolómérő, falvastagság mérő, mikro mérő
  • tapasztalat megmunkáló PLC vezérlésű gépekkel
  • ipari robotok kezelésében, beállításában szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • 3 vagy 4 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • folyamatosan fejlődő munkakörnyezet és eszközpark
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fix alapbér + műszakpótlékok + cafeteria + bónuszrendszer